KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12911510
nr 1291 1510
Elise Goebeler
(1847-1913), Tyskland
Oljemålning, Flickporträtt. Signerad. Olja på duk. Olja på pappannå, 34x26 cm
Elise Goebeler, tysk bildkonstnär född 1847, död 1913.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:54:07
300 kr
350 kr
450 kr